Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ideiglenes vezetői engedély?!

Ideiglenes vezetői engedély?!

Figyelt kérdés

15 vagyok megvan a "jogsim" és kaptam egy ilyen Ideiglenes vezetői engedélyt Azt mondták okmány irodába hogy ezzel ne vezessek még , de haveromnak máshol meg azt hogy vezethet vele ...(neki is és nekem is első jogsi (M) kategória )

Valaki szivatott már meg vele a rendőr ? Ha igen hogyan?


2011. okt. 1. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Jaaj tudom miről beszélsz..

Az az igazolás amit akkor adnak ha leadtad a vizsgalapodat meg az iratokat. Elvileg nem vezethetsz vele de ha rendesebb a rendőr elfogadja. De csak azért mert ha nincs jogsi nálad 8 napon belül be kell mutatni a sündőrségen. De általában mire megjön a rendes plexis jogsid az olyan 1-2 hét. szóval ha szerencséd van megjön mire be kéne mutatnod. És a sok papírmunka feleslegesen lenne akkor ezért általában az egyik rendőr húzza a száját a másik meg magyaráz ha ezt mutatod be jogsinak. XD ez nem hivatalos csak olyan majdnem jogsi. :D

2011. okt. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt mondták MAX. két hét . Kedden voltam bent . Szerintem jövőhét közepén megjön Szerda-Csüt . :)
2011. okt. 1. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!