Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mennyibe kerül most a vezetői...

Mennyibe kerül most a vezetői engedély meghosszabbíttatása?

Figyelt kérdés
Most látom, hogy a 11-es rovatban a dátum lejárt. Állítólag ehhez kell háziorvosi vizsgálat, aminek van egy díja, meg illetéket is kell fizetni. Idén mennyibe kerül mindez?
2011. szept. 25. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
talán 8000 ezer az orvosi vizsga (azért nem vágom tutira, mert nekem 2-es csoportú van ami max 5 évre szól) a B-hez 10 évre is megadhatják. A jogsi csere ha jól emlékszem 1500 volt 3 éve, de nem tudom emelkedett e, nagyon sokkal csak nem emelkedett:)
2011. szept. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Háziorvos

- Szemvizsgálat

- Vérnyomásmérés

6550Ft

2. Okmányiroda

- Papír és okmányok (személyi, lakcím, jogsi) leadása

- Fotó készítése

- Csekket adnak, amit fel kell adni. Ez az illeték

3. Posta

- Csekk befizetése

4000Ft

4. Okmányiroda

- Feladóvevény leadása

- Okmányokat visszaadják

2011. szept. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az utolsó választ már olvastam valahol, de mivel 2010-es évben adott válasz volt, feltételeztem, hogy módosult a dolog, mert máshol meg azt olvastam, hogy 2011-től szigorították a háziorvosi vizsgálatot, gondoltam, tuti, hogy akkor már nem 6 E Ft körül van a díja, hanem magasabb. Tehát ha van valaki, aki mostanában intézte az ügyét, akkor örömmel venném, ha írna egy elég konkrét végösszeget. Az az igazság, hogy nagyon ki vagyunk centizve anyagilag, ez most nagyon rosszul jött, fogalmam sincs honnan szedem össze, de jogsi nélkül meg nem tudom megoldani, hogy a gyerekeimmel eljussak a bölcsibe, oviba, aztán meg dolgozni. Busszal már néztem, de sehogy sem érnék be a munkahelyemre időben. Bocsi a hosszú és nem feltétlenül idetartozó kommentért, de muszály volt kiírni magamból, mert tiszta ideg vagyok most emiatt. Nagyon váratlanul jött, és még jó, hogy egyáltalán én vettem észre, és nem a rendőr.
2011. szept. 25. 13:36
 4/4 A kérdező kommentje:
muszáj, bocsi valamiért mindig LY-vel írom.
2011. szept. 25. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!