Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Budapesti "friss jogsis"...

Budapesti "friss jogsis" és/vagy első autó tulajdonosok! Mennyi az induló kötelező biztosításotok?

Figyelt kérdés

2,5 éve van jogsim, és most tervben van, hogy veszek egy kis autót.

Neten megnéztem egy kalkulátort, és közel 200 ezer lenne a KGFB...

Csupa "negatív" tényező befolyásolja ezt (nő vagyok, fiatal vagyok, nem volt még KGFB-m, Bp), de azért elég nagyra nyílt a szemem, mikor megláttam a végösszeget...


2011. okt. 3. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
attólfügg mennyi időre 200 000 ft?? nekem egy fél éve 30 000 ft lett volna negyedévre.
2011. okt. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez a 200 ezer éves díj lenne.
2011. okt. 3. 20:01
 3/8 anonim ***** válasza:
kalkulátorral számoltad? mer akkor nemhiszem hogy ez volt a legolcsóbb...:D nekem a 30 000 negyedévre a legolcsóbb volt. vagymég talán 30 alatt is volt valamivel
2011. okt. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát nem ilyen összehasonlítóval, hanem egy konkrét biztosító honlapján találtam egy ingyenes kalkulátort. Azt hiszem genertel volt.

Te tudsz olyan kalkulátort, ami összehasonlítja a biztosítókat? Hogy melyiknél mennyi lenne?

2011. okt. 3. 20:54
 5/8 anonim ***** válasza:
netrisk.hu
2011. okt. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg ismerősöd nevére iratni, akinek már régebb óta van jogsija.
2011. okt. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Végig mentem a Netrisk kérdőívén, és ott azért találkoztam barátságosabb számokkal is. Aszerint egyébként a genertel amit először néztem, a 2. legdrágább biztosítást ajánlaná. Jól belenyúltam... :)

De megnyugtató, hogy vannak jóval olcsóbb ajánlatok is!

Köszi a választ mindenkinek!

2011. okt. 4. 13:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon friss jogsival, budapesti nőként 46K
2011. okt. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!