Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » 2005-ben szerzett könnyügépkez...

2005-ben szerzett könnyügépkezelöi jogosítványomhoz mi szükséges, hogy érvényes legyen?

Figyelt kérdés
Maga a jogsi 2016-ig van azt hiszem, de rémlik valami tüzvédelmi vizsga. Nem használtam jópár éve, ezért nem igazán tudom. Illetve a jogsid hol és hogyan hosszabbitják meg? koszonom
2011. okt. 19. 08:58
 1/2 Zloty79 válasza:
Okj-s bizonyítvány kell hozzá,hogy munkát lehessen ma vállalni vele, ha nincs újra kell vizsgázni olyan helyen ahol ezt adnak mellé. ( én is beleestem ebbe a hibába. 6 kategóriám van bizonyítvány nélkül.) Én nem hallottam tűzvédelmi vizsgáról. Az üzemorvos, vagy a lakóhely szerinti doki hosszabbítja meg az orvosit mint a jogsinál. üdv.
2011. okt. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Okj-s bizonyítványom van, csak a tüzvédelmim járt le. De lehet az akkor csak a tesco-nak kellett.
2011. okt. 22. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!