Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Eredetvizsgán kell érvényes...

Eredetvizsgán kell érvényes műszaki?

Figyelt kérdés
Tehát ha veszek egy kocsit, de lejárt a műszakija és még működőképes állapotban sincs akkor az ilyesmit nézik eredetvizsgán vagy?
2011. okt. 4. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ott csak azt nézik, nem-e lopott. Nem lényeg, hogy legyen rajta műszaki.
2011. okt. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Mert azt tudom, hogy az alvázszámot és a motorszámot nézik, nem e kivágott vagy meghamisított. De azt nem tudta, hogy műszakit nézik e. Köszi még egyszer:)
2011. okt. 5. 00:04
 3/5 anonim ***** válasza:

én azt tudom h a vizsgán nézik h az autó legalább a gyári elemek 75%-át tartalmazza

ha nincs működőképes állapotban, könnyen lehet h sok minden hiányzik, v nem gyári és lehet bukik

2011. okt. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eredetvizsgán nem kell. Átiratáshoz kell. Ha nincs műszaki, akkor ideiglenesen ki kell vonni a forgalomból, akkor lehet átiratni.
2011. okt. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az átíráshoz sem kell a műszaki. Ha nincs, akkor átírják ugyan, de nem kapsz a nevedre szóló forgalmi engedélyt. Átírás után elviszed műszakira, majd utána vissza az okmányirodába az új forgalmi engedélyért. Ez így macerásabb, de megoldható így is.
2011. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!