Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mopedautóban egy vagy két...

Mopedautóban egy vagy két személy ülhet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Amennyi a forgalmijában meg van adva. Egyébként én eddig csak 2 személyes mopedet láttam. Még szerencse. 1 emberrel is csak 40-nel bír tötyizni, akkor 4-gyel?!
2011. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mopedautóból már van tudtommal 4 személyes is, de most maradjunk a 2 személynél. Segédmotorkerékpár jogosítvánnyal 1 személy, "B" kategóriával meg mehet a 2. ;)
2011. okt. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nincs ilyen, h segédmotoros jogsival 1, B vel meg 2 személy utazhat mopedben. Ahhoz, hogy vezethesd mindenképp B kat szükséges! Nagy hadakozások voltak itt a törvénykezésben, de végül így döntöttek. Vannak országok ahol se jogsi, se rendszám nem kell. Itt igen, és nagyon drága forgalomba helyezni. Volt nekem is, 250 ért vettem, de 500 nál jártam mire lepapiroztam... Aztán meg lehetett eladni......
2011. okt. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PLANK ANDOR válasza:
l6e kategoria lehet rá vizsgázni 14 kortol uj rendelet
2011. nov. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!