Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogyan lehet az, hogy 3év...

Hogyan lehet az, hogy 3év alatt járt le a jogsim?

Figyelt kérdés
A "B" kategóriát 2001 őszén szereztem.Az "A" kategóriát 2008-ban.Ekkor rendes orvosi alkalmasságin voltam.A jogsim 2010 májusában járt le.De ha nem is 3év,ezt a 9 évet-se értem.
2011. okt. 24. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Tán mer vén tróger vagy, és már csak kevesebb időre adják a jogsit, nem-e? :D
2011. okt. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
5 és 10évre adják.
2011. okt. 24. 23:53
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Mindegy mikor szerezted a B kategóriát, már a tanfolyam előtt meg kellett csinálnod az orvosit. = -1 év.

2. A 2008-as rendes orvosiról vinned kellett volna az igazolást az okmányirodába, különben a régi érvényességi idő marad. (Miért mentél egyáltalán akkor orvosira, nem kötelező!) = -7 év ami eltelt

3. Ha voltál orvosin és bevitted a papírt az okmányirodába, miért nem figyeltél az érvényességre? = -7 év ami eltelt

4. Melyik volt? Várom a választ.

2011. okt. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A 2008-as "A" kategóriás orvosit az iskolában le kellett adnom és azt hittem,hogy ők intézik ezt a részt,hiszen lefűzték a papíromat.Ebben én hibáztam,mert nem tudtam mit kell csinálni.Amit viszont 2001 novemberében szereztem meg,azt az orvos is elismerte,hogy biztos(1000%),hogy 10 évre adta.(2001 őszén kezdtem az iskolát!!)Tehát ott az okmányiroda hibázott.Viszont tény,hogy nem vettem észre,hogy nem jó adatokat vittek föl a jogsimra.
2011. okt. 25. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!