Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » 2011. Április végén vettem az...

2011. Április végén vettem az autómat, mikor válthatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem vagyok otthon a jelenlegi helyzetben.

Több ilyen netes felületen próbáltam kalkulálni, de nem enged.

Április végén vettem az autóm, mikor tudok most váltani ?

Csak 2012. április végén?

Valaki kérem segítsen, köszönöm.



2011. nov. 17. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Évforduló-2hónaptól 1 hónapig válthatsz.
2011. nov. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha 2010. jan.1 után vetted a kocsit és április hónapban, akkor az már nem az 1. negyedévnek számít, azért 2012 áprilisában lesz a fordulód, és akkor válthatsz. Éppenséggel pont ezzel telemarketingezem hetek óta, úgyhogy ez tuti:)
2011. nov. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

és akkor is kaphatok kedvezőbb ajánlatokat?

tehát akkor fogom magam kalkulálok valahol április végén és ami szimpatikus átmegyek?

akkor ez az egész herce hurca azokért megy akik 2010előtt vették az autoikat?

2011. nov. 17. 10:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt sajna nem tudom megmondani, hogy évközi váltásnál is ugyanúgy járnak-e a kedvezmények... Keresd meg a biztosítódat és tőlük kérdezd ezt. Az tuti, hogy most minden biztosító nagy kedvezményekkel kalkulál.
2011. nov. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg még egy olyat megpróbálhatsz csinálni, hogy átíratod a váltást az első negyedévre és akkor tudsz kedvezménnyel kalkulálni. Több ügyfél mondta nekem, hogy ő átíratta a váltást máskorra, így tudtam nekik számolni a mostani időszakra. Kérdezd a biztosítódat erről is.
2011. nov. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2012 áprilisában lehet váltani. De pl netrisken meg tudod kötni a mostani kedvezményes tarifával, és ők automatán áprilisban fogják neked megkötni az újat, a régit egy hónappal elötte felmondják, semmi dolgod nem lesz, csak nyersz rajta.
2011. nov. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!