Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Lehet közlekedni úgy simsonnal...

Lehet közlekedni úgy simsonnal hogy nincs rá jogosítványom?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 17:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Hát nem papírral megy. Mondjuk úgy, hogy nem célszerű...
2011. dec. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Hát ja én is így vagyok vele, de drága a jogosítvány !!! legyen olcsóbb !!!
2011. dec. 6. 17:27
 3/29 anonim ***** válasza:
A büntetés is drága lesz.
2011. dec. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Lehet mert nem papírral megy de annak következménye a büntetés lesz.A büntetés meg sokkal több mint az smk jogsi(talán 30-40 ezer körül van most).
2011. dec. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Csak nem szabad.. a kettő nem szinoníma.
2011. dec. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Hát ja tudom én is de nagyon szar h,itt a motor és nem használhatom de azért használom ... de akkor is minek a jogsi rá nem csinálok vele balesetet!!!
2011. dec. 6. 17:56
 7/29 anonim ***** válasza:
75%
mindenki ezt mondja...
2011. dec. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
De én nem csak mondom !! már pár éve vezetek motort !! de ha csinálnék balesetet akkor azt mondom jó akkor fizetek érte de ha nem akkor mért nem lehet !!
2011. dec. 6. 18:07
 9/29 anonim ***** válasza:
törj össze valami uj A8ast majd meglátom mit fizetnél... vagy ha épp elütsz valakit és meghal akkor vonulhatsz befele a rácsokhoz...
2011. dec. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

ma 18:15


Miért kell ilyeneket írni !

Én is vezettem papírok nélkül Trabantot Lada 2105 öt Opel Kadett Suzuki Simson Mz Babetta meg még kitudja milyen motort autót és sose okoztam balesetet.4 éve van jogsim 1 * se ellenőriztek szerintem k*rv*ra nem érte meg letenni :( Előtte 4 évig jogsi nélkül vezetem és érdekes akkor se ellenőriztek 1 * se pedig sok kilométert megtettem jogosítvány nélkül.Természetesen nem akarlak arra buzdítani hogy ne tedd le mert jó ha van de hegyen pincesoron szántóföldön jó vele elbohóckodni az úton nem oda kell a jogsi mert megbüntetnek.

2011. dec. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!