Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha veszek egy külföldi okmányo...

Ha veszek egy külföldi okmányokkal forgalomból kivont vagy ideiglenesen kivon (vagy láttam már olyat is hogy okmányok nélküli) autót, akkor én azt ha megveszem és hazaviszem legálisan szétbonthatom, használhatom donorautónak?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,hogy ezeket is a magyar szabályok szerint csak bontóba adhatom le,vagy otthon is bütykölhetem legálisan?
2011. dec. 11. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
a szét bontást hogy érted mert saját célra szabad, használhatod donor autónak de árulgatni nem mert egyrészt veszélyes hulladék, másrészt nem adózol satöbbi
2011. dec. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tehát nem kell átíratni,meg semmit fizetni utána,vagy lejelenteni valahova?Ha szétszedhetem donorautónak akkor is ugyanolyan veszélyes hulladék mintha árulnám.

Te csináltál már ilyet?

2011. dec. 11. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:
nem csináltam csak majdnem, mikor +tört a kocsim írtam 1 e-mailt a Vám-nak, hogy hozhatnék-e magamnak 1 donor kocsit azt írták saját felhasználásra minden további nélkül
2011. dec. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. dec. 11. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!