Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A vizsgaigazolás mikor vehető...

A vizsgaigazolás mikor vehető át az NKH-nál?

Figyelt kérdés
A sikeres forgalmi vizsga után mikor lehet menni az NKH-ba? Vagy 3, vagy 4 nap, de mindenhol mást írnak, és minél hamarabb szeretném letudni a dolgot. Ha most csütörtökön (15-én) vizsgáztam le, akkor hányadikán tudom átvenni a papírt? Nem a konkrét jogsiról van szó, csak az igazolásról!
2011. dec. 18. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem be kellett vinnek az elsősegély papírt, én mondták, hogy 3 nap múlva mehetek érte (nem értem amúgy, mi a francért nem lehet kinyomtatni ott rögtön). Ez Szegeden volt.
2011. dec. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes, én leraktam reggel 9-kor a forgalmi vizsgát, és egyből mentem az NKH-ba (nállam volt minden szükséges papír) És ott még sorba se kellet állnom, 3 perc alatt megkaptam a papírt amit el kellet vinnem az okmányirodába. Délre az okmányirodában voltam és kb fél 1, 1 körül mindent elintéztem, kaptam papírt, és vártam, hogy a posta kihozza a kis rózsaszín plasztik kártyát. Persze az nem hozták ki még aznap :). Egyébként ez Budapesten zajlott, nem tudom lehet vidéken lassabban mennek a dolgok?
2011. dec. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, Magyarországon ilyen szempontból vidék úgymond "lóf.asz"... :( Már két hete várom, hogy kiküldjék...
2011. dec. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül is a negyedik munkanapon (ma) lett elintézve a dolog. 1 hetet mondtak, hogy kb. annyi míg elkészül. De ismerős 1 nap után megkapta :D
2011. dec. 21. 19:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!