Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Volt balesetünk. A rendőrségne...

Volt balesetünk. A rendőrségnek kellenne küldeni jogerős határozatot az ügyről, h továbbitsuk a biztosítónak! Ha ez elmaradt mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 18:10
 1/3 tetro ***** válasza:
2-3 hónap mire kiküldik, ahhoz hogy a biztosítónál elindítsd az ügyet, nem szükséges a végső határozat, elég a helyszínen felvett jegyzőkönyv másolata
2011. dec. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy elindítsák nem is kell... de a kifizetés előtt viszont kellhet (Köbe).

Épp most várok én is egy ilyen határozatra... bezzeg, hogy én előtte lekoccoltam a szalagkorlátot, pikk-pakk elküldték a határozatot.. (szerencsére mert az a nagyobb, a Cascos volt) de most engem is szivat a Köbe, hogy a másik baleset miatt ami az ő kötelezőjükre menne, várják a rendőrségi határozatot. (Remélem hamar megküldik, mert az az ámokfutó egy rendőrautót is telibe trafált a helyszínen :) )

2011. dec. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ez juniusba volt!már kellett volna valami,nem?a kárszakértő már el is felejtette,csak a rendőrség nem küld semmit!családi buli volt,de senki nem kapott még egy képeslapot sem
2011. dec. 19. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!