Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Az autó javítócég elkezdte a...

Az autó javítócég elkezdte a kárrendezést a biztosítóval, aki megítélt egy összeget. Lehet-e ilyenkor még váltani úgy, hogy a biztosítónak ne kelljen új kárigényt benyújtani?

Figyelt kérdés
Eléggé összetörték az autómat és nem én voltam a hibás. Sajnos banki hiteles az autóm és nem szerettem volna, hogy totálkárra vegyék, mert akkor a bankot fizették volna ki, és autóm sem lenne plusz még fizethetnék is nekik.A szerviz megpróbált a gazdasági totálkár környékére árajánlatot adni. A biztosító megítélt egy olyan összeget, amelyet elfogadhatónak tartok, de a szervizben megingott a bizalmam,mert (szerintem szorult helyzetemet kihasználva) azt mondja, hogy ennyiből nem tudja megcsinálni az autót és még fizessek rá a biztosító által megítélt összegre saját zsebből. Szerintem korrekt áron számolva ki lehetne hozni a javítást . Most azt nem tudom, hogy válthatnék-e másik szervizre, akik ennyiből kihoznák a javítást, illetve hogy a másik szerviznek a biztosítóval újra fel kell venni egy kárigényt ?
2011. aug. 13. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi is hasonló cipőben jártunk nemrég. Elég szemetek a szervizesek is, ígérnek fűt-fát az árajánlatkor, majd ha már megkapta, kihozza pár százezerrel drágábban...


Mi lett a történet vége amúgy? Át tudtad vinni? Vagy megbeszélted a szervizzel, hogy ne szórakozzon? :)

2011. szept. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!