Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hány cm3-s motor lehetséges?...

Hány cm3-s motor lehetséges? És mennyibe kerül kb. a jogsi? Melyik iskolát a legjobb?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. és szeretnék motorra jogsit. csak nem igazán értem ezeket a kategóriákat stb.

Értelmes válaszokat Köszönöm.


2012. jan. 17. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
16 évesen ha nincs semmilyen jogsid akkor max. 125 ccm vagy 11KW-ig szerezhetsz jogosítványt.
2012. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

16 évesen az A1-et szerezheted meg, ezzel legfeljebb 125-ös és 11 kW-os (15 lóerős) motort vezethetsz. Hogy melyik a legjobb iskola és ott mennyibe kerül, nehéz megmondani, mert azt sem tudom, merrefelé laksz. Nem vagy kisegítve azzal, ha ajánlok valamit az ország másik végén...

(de interneten rákeresve ez már pillanatok alatt megvan)

2012. jan. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 officialsituation válasza:
kb. 80-90 ezer között mozog a teljes oktatás !
2012. febr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!