Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Banki visszavett autóknál...

Banki visszavett autóknál lehet alkudni?

Figyelt kérdés

Pl Merkantil csoport hirdet egy autót teszem fel 800.000Ft-ért és oda van írva hogy tegyen vételi ajánlatot.


Én tehetek 600.000ft-os ajánlatot?


2012. jan. 26. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ajánlatot tehetsz.
2012. jan. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tehetsz még alacsonyabbat is. Egy ideig gyűjtik az ajánlatot, aztán a legjobbnak odaadják.

Én mondjuk nem vennék banki visszavett autót még mélyen ár alatt sem.

2012. jan. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne vegyél banki visszavett autót.Még akkor sem ha féláron árulják.

Én sajnos vettem pár éve.Renault Megane coupe -t 250.000 Ft-ért.Akkor volt a piaci ára 500-600ezer.Azt hittem mekkora boltot csináltam.Annyit ráköltöttem,hogy a gatyám ráment.Végül 200ezret buktam rajta,de örültem,hogy megszabadultam tőle.

Az előző tulaj nem csak az autó hitelét nem fizette,de az autóra sem költött évek óta,gondolom nem volt rá pénze.Jól leamortizálta az autót,mielőtt a bank lefoglalta.Pedig szinte karcmentes volt,egyből beleszerettem.Ami egy autón tönkre mehet,az a Renault-on tönkre is ment.Nem azt mondom,hogy mindegyik sz@r ,de van rá esély.

2012. jan. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha 250-ért veszel 600e Ft-os autót, akkor meg is érdemled, hogy sokat költesz rá! Mire számítottál?

Nekünk minden autónk banki visszavett évek óta, és semmilyen probléma nincs, csak jól kell választani.

2012. jan. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondoltam,hogy lesz rajta javítani való.Szerelővel mentem és csak utána vettem meg,hogy ő rábolintott.

Hajmeresztő dolgokat irnak a forumokon a banki visszavett autókkal kapcsolatban.

Megérdemli aki ilyet vesz,nekem is megvolt a tanulópénz.

Ha valakinek annyi pénze sincs,hogy fizesse a hitelt,akkor a szervizre sincs pénze.Szépen leamortizálja az autot,mert tudja a bank úgy is elviszi.

Biztos vannak kivételek nem mondom.

2012. jan. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi csak fiatal, kevés km-es autókat veszünk bankoktól. Nem volt még probléma.
2012. jan. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!