Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Magyar allampolgar vagyok...

Magyar allampolgar vagyok magyar es osztrak bejelentett lakcimmel. Tartozkodasi arany kb 60-40. Hasznalhatok osztrak rendszamot magyarba?

Figyelt kérdés
A kerdes adott. Koszonom a valaszokat elore is!
2012. febr. 16. 10:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az osztak biztositasnak nem a "biztositas"-resze, hanem az allamnak fizetendö ado-resze a magasabb! (Ami magyarban 50-50, gondolom, az ado resz az önkormanyzatnak fizetendö resz.) Igy ha Nemetböl is hozod az autot, Osztrakban kell az adot fizetned sztem. De jarj utana magad! Nincs olyan oldaluk, mint a magyar netrisk.hu, de az Arbeitskammer-nek van azt hiszem hasonlo biztositokat összehasonlito programja, ha javasolhatom!


8.

2012. febr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
akkor azt mondjátok, hogy magyar legyen ?
2012. febr. 18. 14:04
 13/15 anonim ***** válasza:

En azt mondtam, jarj utana magad! :)

8.

2012. febr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Hát ahhoz képest, hogy magyar állampolgár vagy, meglehetősen gyenge a helyesírásod...
2012. febr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
utolsó: menj már innen a pic$ába a hülyeségeiddel... neten úgy írok ahogy akarok addig örülj ameddig nem írok Schmitt Pálosan.... meg nem tudom hogy mi a bajod vele, rövidítek néha kihagyom a vesszőket.. és ?
2012. febr. 19. 01:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!