Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha van jogsim, csinálok más...

Ha van jogsim, csinálok más kategóriát és a kresz vizsgán megbukok akkor mi van? :D

Figyelt kérdés

Csak felmerült bennem a dolog. Hogy ilyenkor visszaadják a jogsit azt majd menyek legközelebb vagy vissza se adják? :D

(amikor én csináltam vizsga előtt elkérték a jogsit azoktól akiknek volt)


2012. febr. 23. 00:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmi nincs. Befizeted a pótdíjat és mész még egyszer. Én is megbuktam a műszakin és a műhelyen és mégis itt vagyok.
2012. febr. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Akkor mi van? Jön a részf@szú bagoly, és jól seggbekúr!
2012. febr. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Nem olyan vicces, nem adják vissza a jogsit. Gondolj bele, ha megbukik, akkor nem tudja normálisan a KRESZ-t, logikus, hogy mást se vezethessen a továbbiakban, nem?
2012. febr. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor újrakezded. Ennek semmi köze az idáig megszerzett kategóriához.
2012. febr. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Valamokka ne beszélj baromságot.

NEM veszik el a jogsidat.


Ha neked van egy B kat. jogosítványod az nem jelenti automatikusan, hogy tudod a C-D-E teherautóra, buszokra és nehézvontatmányokra vonatkozó KRESZ részleteket is! Épp ezért nem vonnak be egy B katot azért, mert valaki egy E kat elméleti vizsgán elhasal.

2012. febr. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ismerősöm volt KRESZ vizsgán, ott volt két srác, aki rendelkezett M-es jogsival előtte. Az egyiknek nem sikerült, neki tolnia kellett hazafelé a motort, mert nem adták vissza a jogsiját...
2012. febr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kovpet ***** válasza:

Semmi nincs, mész megint.

Ha van egy B-d, akkor abból soha többet nem vizsgázol így megbukni sem tudsz. (Illetve ha eltiltanak a vezetéstől, akkor kellhet megint vizsgázni, de ez más eset.)

Ha meg megbuksz A-ból vagy C-ből stb, akkor az nem jelenti, hogy nem tudod a B-s KRESZ-t.


Amikor csináltam az A-t, direkt rá is kérdeztem, hogy merjek-e kocsival menni vizsgázni, mert sok helyről hallottam ezt a marhaságot. :) Megnyugtattak, hogy nincs ilyen veszély.

2012. febr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Én maximálisan egyetértek az 5/6- válaszadóval.

Szerintem sem veszik el, mert nem ugyan abból vizsgázik a "b" kategóriánál mint "c" kategóriánál.

Ha szakközép suliban az első osztály félévénél meghúznak,akkor nem veszik el az általános iskolai bizidet, pedig szinte ugyan azt tanultátok 8. osztályban mint 9.-ben. Lehet hogy hülye példa,de ez is valós lehetne.

2012. febr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy én értettem félre valamit ismerősöm beszámolójában:)
2012. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

B-s jogsim van már pár éve. A-sat nemsokára kezdem. Aztán pár ismerős mondta hogy elveszik a B-s jogsit(bár többnyire olyanok akik még csak nem is tervezik a jogsit :D) Eddig csak azt mondtam nekik hogy szerintem meg nem veszik el :D

Na de akkor biztos vagyok benne legalább.

2012. febr. 23. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!