Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha balesetet csinálok és...

Ha balesetet csinálok és elismerem, akkor az én autómat is megnézi a kárszakértő? Vagy csak azét akinek okoztam a kárt. Személyi sérülés nem történt. A két autónak ugyan az a biztosítója.

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
A tieddel nem foglalkoznak.
2010. febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De igen! Különösen "gyanús" esetnél vizsgálják meg a kárt okozó járművet
2010. febr. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nemfognak foglalkozni a te kocsiddal.


akkor igen h pl a másik járműben túl nagy kár keletkezett. akkor megvizsgálhatják a tiedet is, h vajon a másik fél nem-e akar csalás alatt megjavíttatni még egy pár dolgot. érted?

2010. febr. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na most akkor igen vagy nem? Esetleg konkrét eset? Egy drágább autónak mentem neki az ő kára kb. 500.000 Ft. A lökhárítómat és a lámpáimat már kicseréltem, viszont a kárszakértő még nem látta, remélem nem lesz gond belőle.
2010. febr. 18. 10:25
 5/8 anonim ***** válasza:
nemvalószínű h megfogják nézni, akkor néznék meg, ha azon az autón feltűnően túlnagy kár keletkezne. de amúgy a helyszíni lapon be kellett rajzolni a kocsit, meg a sérüléseit. berajzoltátok, nem?
2010. febr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pontosan így van, hogy túl nagy kárnál és gyanús káresemémnyleírásnál, ahol nem volt rendőrségi helyszinelés, megvizsgálhatják a károkozó autót, hogy okozhatta e úgy ,és akkora kárt.

A biztosító se hülye..

2010. febr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
500,000 Forint nem számít nagy kárnak. Nem fognak szarakodni.
2010. febr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat.
2010. febr. 18. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!