Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A tesconál beálltam egy olyan...

Feitner Viktor kérdése:

A tesconál beálltam egy olyan helyre ahová egy másik férfi is várt! Vásárlás után mire kiértem kulccsal össze volt karcolva az autóm! Mit tegyek? A biztonsági kamerák képeiről vissza lehet kerestetni a rendszámát a másik autónak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A kamerák nem figyelik a parkolót csak a bejárat közvetlen környezetét, esetleg ha nagyon közel álltál megeshet hogy felvette, de ha nem akkor így jártál.
2012. márc. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
15-20m-re a bejárat mellett történt.
2012. márc. 4. 13:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél feljelentést a rendőrségen, ők kikérhetik a kamerák felvételeit, és ha szerencséd van akkor benne volt a kamerák látószögében.
2012. márc. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Beszélj a biztonsági őrökkel ha esetleg megtaláljátok a felvételeket akkor az illető beazonosítható aki ezt művelte és akkor mehetsz a rendőrségre feljelentést tenni. De nagy csodát ne várjál.
2012. márc. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Rendőrségen tegyél feljelentést mihamarabb,hisz a felvételeket nem őrzik sokáig,azt hiszem 72óra után automatikusan törlődnek a rendszerből.És te hiába is mész oda, neked nem fogják kiadni vagy megmutatni,nem is adhatják ki. Szóval rendőrség sürgősen!
2012. márc. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
Ha esetleg volt is kamera az 100% pont nem arra nézett akkor ,de ha mégis akkor az embernek volt egy kis esze ,felhúzott egy kapucnit és azonosíthatatlan lesz. Remélem levontad a tanulságot : máskor nem leszel bunkó.
2012. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
okos vagy! :D 1, öltönyös ember volt (kapucni... :D) 2, te honnan tudod 100%-ra,h nem oda nézett? 3, semmi jele nem volt,hogy oda akar álni, irányjelzés meg pláne!
2012. márc. 5. 11:08
 8/9 anonim ***** válasza:

5. vagyok

Megkérdezhetem miért lettem így lepontozva????

2012. márc. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Haver a Tescoban a biztonságiak főnöke. Jómúltkor este vásároltam,kijöttem,beültem a kocsiba és hazamentem. Másnap vettem észre,valaki beletolatott a bal hátuljába,kitörte a ködlámpát,meg eltört a díszléc. Bepipultam,beszéltem haverral. Felvilágosítottam hol álltam,stb. Azt mondta:Ők hivatalosan információt nem adhatnak nekem ki,tegyek feljelentést a rendőrségen,azok bemennek,megnézik a felvételt,jegyzőkönyv,stb. Csak nekik adhatják ki. De mivel én haver vagyok,ő megnézi nekem. Sajnos nem volt a kamera látószögében az autó,így nem láttak semmit. Azt is mondta,számtalan ilyen eset van,(horpadások,ajtó rányitások) érdemi nyomozás egyikben sem született,és nem is nagyon foglalkoznak vele. Ha nem látszik a felvételen,nem tudnak vele mit kezdeni. Ez van sajnos.
2012. márc. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!