Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Angol jogsimat szeretném...

Angol jogsimat szeretném visszacserélni Magyarra?

Figyelt kérdés
Angol jogsimat szeretném visszacserélni magyarra de időközben itt lettetem nagymotorra plusz C+E kategóriàt is megszerezten itt.A kérdésem az hogy hq honosítom vissza magyarra ezek rajtalesznek a jogsin?Vagy ujbol lekell tennem az egészet?Hogy van ez a procedúra?Köszi a vàlaszokat 21/f
2012. márc. 12. 19:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Rajta lesz igen, besétálsz egy okmányirodába és ha szerencséd van akkor minden simán megy. Okmányirodája és ügyintézője válogatja. Én otthon szereztem nagymotoros jogsit (viszont külföldön élek) és a bejelentett lakcímem szerinti okmányirodában (ráadásul ismerős ) azt mondták hogy NEM ADNAK NEKEM JOGSIT. :D Besza, behu. Telefon debreceni okmányirodának: és ott mondták fáradjak be aznap, és pár nap múlva postán jön a jogsi. Így is volt :)
2012. márc. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!