Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha elveszik egy baleset okán...

Ha elveszik egy baleset okán a jogsimat 3 hónapra, a 3hónap letelte után újra vizsgáznom kell majd a jogosítványból?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.Asszem csak több mint féléves bevonás után kell.
2011. febr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nemkell

be is b a s z n a

2011. febr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs újra vizsgázási kötelezettség!

DE van utánképzési kötelezettség. Ez azt jelenti, hogy annak, akinek 6 hónapra vagy ennél hosszabb időre bevonják a jogsiját, az eltiltás letelte után is csak akkor kaphatja vissza, ha utánképzésen részt vett.

A Te esetedben a három hónap eltiltás lejárta után simán visszakapod a jogsidat.

2011. febr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nem kell csak 6 hónap után!
2011. márc. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Denim válasza:
el is vették a jogsit? vagy még nem jogerős? Nekem is beakarták vonni, volt egy balesetem, amit nem Én okoztam, de a rendőrség nem akarta figyelembe venni amit végig állítottam.. Jött a papír h 3 hónapra adjam le a jogsit.. megfellebeztem és kiderült h nekem volt igazam, és nem vonták be.. cserbenhagyásos volt a baleset, de nem azzal ütköztem aki okozta, hanem miatta ütköztünk.. 6 hónap után elkezdték keresni az okozót... Magyar rendőrség... Jah, és azért május végén küldtek egy papírt, h bevonták a jogsimat.. április1-től május1ig.. csak h tudjam h egy hónapig nem volt jogsim.. :D
2011. márc. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jogosítványból biztos nem...max. autó vezetésből :D:D
2011. márc. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!