Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Miért küldtek ilyen csekket?

Miért küldtek ilyen csekket?

Figyelt kérdés
Az allianz biztosítónál vagyok mint kötelező biztosítás, és most ugye bevezették a baleseti adót, előtte 16200+6ezer vmennyi a baleseti adó, aztán most küldtek egy olyat hogy a biztosítási díj baleseti adóval 36644forint, ezt nagyon nem értem és nem is áll szándékomban kifizetni mert nagyon sok...neten kalkulálást csináltam az adataimmal és 17520forintra jött ki, gondolom erre még rá megy a baleseti de az akkor se 36ezer...márciusba kötöttem a biztosítást és nem tudom meddig lehet váltani.Aki tud valamit írjon légyszi!
2012. márc. 25. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor megkötötted a biztosítást, mennyit fizettél ki első díjnak? Mert 1 évig ez a díj marad.
2012. márc. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy Te is azok között vagy, akiknek megszűnt a bónusza a bürokrácia útvesztőinek köszönhetően. Papír helyett elektronikusan rögzítik a biztosítók egy közös rendszerbe, de gyakran előfordul, hogy hibásan. Nézz utána, hogy a bónusz besorolásod megfelel-e a valóságnak.
2012. márc. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem semmilyen bónuszban nincs részem és nem is volt, az ezelőtti számlám 17000forint volt plusz most a baleseti adó így huszon vmennyit fizettem, aztán küldtek egy olyat hogy a biztosításom 30000 a 17ről elég érdekes...plusz baleseti adó és 36ezer forintos számla jött ki amit tuti nem fogok kifizetni nekik.
2012. márc. 26. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!