Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mi a teendő ilyenkor? December...

Mi a teendő ilyenkor? Decemberben kötöttem friss biztosítást 60 nap után küldték ki az első csekket, amit én csak februárban tudtam befizetni mert nem voltam itthon.

Figyelt kérdés

Ez pont akkor történt mikor "számlazárás" volt, azaz nem tudták még feldolgozni és most dupla annyiról küldtek csekket, mint amennyit fizetni kéne. Írtam nekik ez ügyben, rendben is van a dolog küldenek újat de a mai naptól nincs biztosítás a kocsin, nem érkezett meg az új csekk sem.

Mi a teendő, ne használjam a kocsit, mert a rendőr úgyse veszi be ezt a történetet? Biztosító felé lehet valami igényem? Miért nem lehet egy csekket másfél hét alatt kiküldeni?


2011. márc. 2. 08:35
 1/4 anonim válasza:
Nem adnak ki igazolást arról a személyes ügyfélszolgálaton, hogy van érvényes biztosításod? Nekem úgy rémlik, férjemnek is volt hasonló szitu, amikor személyesen fizette be a díjat, miután újra forgalomba helyeztette az ideiglenesen kivont motorját és azonnal használni akarta.
2011. márc. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy az ügyfélszolgálaton próbálkozz,vagy fizesd be a duplacsekket,és negyedévvel előbbre vagy.
2011. márc. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30 napig még érvényes a biztosítás az utolsó számla lejáratától. Tehát amit befizettél csekket, azt berakod a forgalmiba, és kész, 3 hónapig oké.
2011. márc. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tehát ha lejárt az én biztosításom a csekk szerint március 1.-én akkor is egy hónapig elfogadja azt a rendőr?
2011. márc. 2. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!