Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Járt már így valaki a KÖBE...

Járt már így valaki a KÖBE biztosítóval? Lehet picit értelmetlen . Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Április 4-5 körül kaptam meg a biztosítás csekket,kinyitottam meglepett az összeg. Januárban fizettem 3000 pár száz ft-ot a baleseti adóval együtt most áprilisban kijött egy közel 6ezer ft-os csekk. Tudni illik volt nekem balesetem 2010 februárjában. 2011 -ben mikor biztosítót váltottam (akkor mentem a köbéhez),balesettel együtt átvettek és a negyed éves díjam kijött 4015 ft-ra,amibe elvileg már a baleset is bele volt számolva. 2011 januárjától visszaestem A00-ba. Felhívtuk valamelyik nap az ügyfélszolgálatot hogy kicsit sokallom a díjat,és annyira utána néztek,hogy már nem is kevesebbet,hanem többet (10.181 ft-ot) kell majd fizetnem most áprilistől,mert azt mondták,hogy még csak most kapták meg a másik biztosítótól a káromat. Lehetséges ez hogy másfél év után adta át nekik a másik biztosító a káromat?
2012. ápr. 10. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Énnekem is kiküldtek valami hülyeséget...
2012. ápr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most a KÖBEnél 3 díjat kell fitezni. KGFB Baleseti és a tagdíj. Nekem így 12 ezer a három együtt.
2012. ápr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom,de ha a rendes negyedéves díjamhoz jön a baleseti és a tagdíj,akkor sem éri el sem a 6000ft-ot sem a 10-et
2012. ápr. 13. 07:25
 4/5 anonim válasza:
nekem is folyamatosan küldenek összevissza számlákat, utána képtelenek megmagyarázni, miről van szó. mikor bemegyek személyesen kérdőre vonni őket, kiderül, hogy nincsenek rendesen megkötve a szerződéseim, mert "valamelyik kollega elfelejtette" ...
2012. máj. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Apukám a motorjára kötött KÖBE biztosítás, nálunk is ez a helyzet, úgyhogy le is mondta...
2012. jún. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!