Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Autó forgalomba helyezése,...

Autó forgalomba helyezése, illetve átíratása miatt az okmányirodába kell előre időpontot kérni?

Figyelt kérdés
Vagy elég ha csak beesek bármikor és kivárom a sorom? Ezt nem tudom csak.
2012. ápr. 10. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt helye válogatja, szóval csak akkor tudna bárki válaszolna, ha tudná hol élsz.


Győrben pl. kötelező az időpontkérés, egyébként szóba se állnak veled, Csornán (30 km-rel arrébb egy 14000 fős városkában) elég ha kivárod a sorodat (igaz járműügyeket legkésőbb zárás előtt 1 órával kezdenek el).

2012. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk mindenhez kell időpontot kérni.

A hátránya az, hogy néha 2 héttel későbbre tudnak adni, az előnye, hogy eddig egyszer kellett 15 percet várnom, a többi esetben 2-3 percen belül behívtak!

2012. ápr. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is kell kérni időpontot.

Bemész az okmányirodába, állsz fél napot a sorban, hogy adjanak egy cetlit, hogy 2-3 hét múlva visszamehess és újra kivárd a sorodat.

Nekem két éve a jogosítványomat kellett meghosszabbíttatnom. Három hétbe került és három nap szabadságomba. Mert persze, hogy az okmányiroda 8-ól 4-ig van nyitva.

Első napom azzal ment el, hogy időpontot kértem.

Második napom, hogy odamentem az időpontra, de két és fél órával később hívtak be, addig vártam.

Harmadik napom, hogy bementem a kész jogsimért. Ez szintén órákig tartó várakozással járt.

De nálunk (Pécs) híres az okmányiroda, hogy ilyen fejetlenség van.

2012. ápr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk telefonon adnak időpontot, néha akár 5 percbe is beletelik mire sikerül!

:)

Aztán mikor megyek időre, van hogy 5 percet is várni kell mire szólítanak!

:D

2012. ápr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elvileg interneten is lehet kérni időpontot. Csak én pont arra jártam, gondoltam fél perc az egész, mint a bankokban benyomok két gombot aztán kapok egy számot.

Ott szembesültem vele, hogy ez nem így működik. Sorba kell állni egy ablaknál. Ott mikor sorra kerülsz, elmondod, hogy mit akarsz intézni. (Persze a sok problémás Józsinak ez se két perc.) Utána elküldenek az illetékes helyre, ott megint sorba állsz és végül kapsz egy időpontot. Kész káosz, ami itt van.

Persze csak akkor úszod meg ennyivel ha nem rossz helyre küldenek. Sajnos már volt szerencsém, jobban mondva szerencsétlenségem ehhez is. Az ügyintézők sokszor nincsenek a helyzet magaslatán.

2012. ápr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!