Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha egy most vásárolt autóra...

Ha egy most vásárolt autóra biztosítást kötök budapesti címmel, és két hónap múlva vidékre költözöm egy 900 fős településre, utána a biztosítási díjam is megváltozik?

Figyelt kérdés

Nem mindegy, hogy 12.000 Ft negyedévente, vagy 7.000 Ft...


Köszönöm a válaszokat.



2012. ápr. 17. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

A vidéki cím alapján mindenképp olcsóbb a kfb. mivel a főváros kiemelten veszélyes közlekedési zónának számít a biztosítók szerint.

Ha biztos a költözésed akkor jelentkezz be állandóra már most és az új címed alapján köss biztosítást.

A legolcsóbb biztosítási ajánlatokat itt találod:

[link]

Sok sikert!

2012. ápr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod.

Igen, tudom, már kiszámoltam, köszönöm.

A költözés biztos, mivel házvásárlás előtt állunk, de ez még beletelik pár hónapba, az autót viszont már most meg kell vennem, mert szükségem van rá.

Most bejelentkezni sajnos még nem tudok vidékre.

Magyarán, ha jól értem, amint vidékre költöztem, jeleznem kell a biztosító felé a változást, és a következő negyedévben már az alacsonyabb díjat fizetem?

2012. ápr. 18. 08:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, abban az esetben, ha a forgalmit is kicseréled (mert ugye abban is megváltozik a cím) és elküldöd nekik a fénymásolatát.
2012. ápr. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!