Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Kell-e pótolni rendszámelveszt...

P Zoli kérdése:

Kell-e pótolni rendszámelvesztés után a zöldkártya matricáját?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 18. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Kell, az új rendszán megérkezésétől számított 14 napon belül. Valami pár száz forintért adják az okmányirodában, célszerű rárakatni rendszám átvételekor.
2012. ápr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is úgy todom hogy kell pótolni, de szerintem a zöldkártya matricát (alsó) az NKH-nál rakják újra és 2000Ft körül van, az okmányirodában csak a vizsga érvényesség matricát adják ki(felső) és az a párszáz Ft.
2012. ápr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor lehet összekevertem a kettőt :)
2012. ápr. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Most már nem kell egyiket sem. 2016 januártól megszűntek a kis matricák, a vizsga nem lett olcsóbb, de cserébe elég igénytelenül kaparják le a vizsgaállomásokon a kis matricákat és rendszámokon messzire virít a két kis matrica helye.
2017. júl. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!