Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogyan tudom megszüntetni a...

Hogyan tudom megszüntetni a CASCO biztosítást az autómra?

Figyelt kérdés
A Casco biztosítási évforduló 2012. 04. 01., a hitelre vásárolt autóm utolsó részletét ma fizettem ki. Nem mertem a biztosítást a kifizetés előtt felmondani, tehát az évfordulókor, ne hogy bele kössenek a K & H-nál. Május 1-től viszont nincs szükségem a drága szolgáltatásukra. Hogyan tudok a CASCO-től megszabadulni? Mondjam fel? Egyszerűen ne fizessem? Azt hallottam, hogy valamilyen kötbért követelhet a biztosító.

2012. ápr. 23. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd 2013.04.01-en tudod megszuntetni, csak evfordulora lehetseges,vagy erdekmulassal ( ha eladtad vagy osszetorted az autot)
2012. ápr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez azért abszurdum nem? Ez egy önkéntes dolog, ha én úgy döntök, hogy nem fizetem és nem akarom biztosítani az autómat akkor annyi!
2012. ápr. 26. 07:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem,mivel szerzödést kötöttél velük és abban le van irva,hogy vállalod a feltételeiket .
2012. ápr. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És mi van, ha nem fizetem?
2012. ápr. 26. 09:23
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és rohadt drága a többi biztosítóhoz képest, figyelembe véve a szolgáltatásokat.
2012. ápr. 26. 09:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem fizeted,akkor behajtást kezdeményeznek ellened . Ha 1 honappal korábban mondtad volna le,akkor évfordulóra simán megoldható lett volna.
2012. ápr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Amennyiben így van, az állapítható meg, hogy a törvényhozó politika jól benyalt a pénzügyi-biztosítói rétegnek!

Egy önkéntes szituációt kötelezővé tenni, a biztosítók érdekében nonszensz!

2012. ápr. 28. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!