Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » 125 köbcentis motort forgalomb...

125 köbcentis motort forgalomba szeretnék helyezni, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Milyen papírok szükségesek hozzá valamint kb mennyibe kerülne teljesen? ( kompletten mindent ) Ha a motort úgy vettem hogy 50 köbcenti, közbe meg 125 köbcenti akkor is forgalomba tudom helyezni? ( tehát az adásvételi szerződésbe az áll hogy 49 köbcentis)
2012. máj. 5. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát a biztosítónak csak az adás-vételi fog kelleni, megkötheted rá a biztosítást 49 köbcentisként, csak ha balesetet okozol mondjuk és kiderül, számíthatsz büntetésre.


Forgalomba helyezéshez szerintem kell műszaki vizsga, hogy ott megy át 49 köbcentisként azt nem tudom...

2012. máj. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Illetve forgalmiban nincs benne a köbcenti? Mert a biztosítónak az is kell...
2012. máj. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy kilowatt
2012. máj. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a motort úgy vetted,hogy 50ccm és semmiféle eredeti papirja nincs(külföldi gép esetén az eredeti forgalmi és a forgalomból kivonás exportra papirja),akkor soha nem helyezed forgalomba.
2012. máj. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!