Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Forgalomból véglegesen kivont...

Forgalomból véglegesen kivont mz ts 125-öst (papírok megvannak) milyen költségekkel lehet visszahelyezni forgalomba?

Figyelt kérdés
Milyen papírok és mi minden kell hozzá és ez mennyibe kerül?

2012. ápr. 27. 07:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Kellene a régi forgalmi, amibe valószínűleg bele van írva hogy ki lett vonva. Meg kell adásvételi a forgalmiban szereplő tulajtól.

Nem gond hogy ki lett vonva, vissza tudod helyeztetni. Régen lehetett kivonatni bontós igazolás nélkül, régi szép idők...


De ahhoz hogy a nevedre tudd irtani és használni is tudd:

-jó állapotba kell hozni

-műszaki vizsga (5-10e)

-eredetiségvizsga (15e)

-átiratás (netes kalkulátorban meg tudod nézni)

-rendszám (~5500)

-matrica a rendszámra (~600)

-forgalmi + törzskönyv (12e)


Jó kis költség.

Én most ugyanezt csinálom egy T1-es Pancsival. 1961 október 10. az első forgalombahelyezés, 1972 január 12-én íratta át az utolsó tulaj és 1981 január 13-án vonták ki. Ráadásul nekem forgalmim sincs. :)

2012. ápr. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem ebből úgy tűnik, hogy nem éri meg...: D MZ-t legalábbis semmiképpen.
2012. máj. 1. 12:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha érvényes műszakival rendelkező papíros gépet veszel eredetvizsga, vagyonszerzési illeték, forgalmi és törzskönyv akkor is kell.

igen, megközelítőleg annyi, mint amennyiért a motorok mennek. Sajnos ez van, idehaza drága az átírás, és még csodálkoznak a hivatalok ha megy a csalás és az adóelkerülés üzembentartóikkal és egyebekkel... :(

2012. máj. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!