Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Lopakodó autósiskolával...

Lopakodó autósiskolával tapasztalatok, véleményetek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 18:04
 1/7 anonim válasza:
nem láttam még őket
2012. júl. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én 3 jogsit csináltam a korsos autósiskolánál és nagyon nagyon rendes és jó ember az oktató budapesten a 19 kerületbe van !annyi rosszat hallottam már autósiskolákról de bizton áéllitom hogy vele sose volt bajom!
2012. júl. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Utolsó: Buktál meg, ha igen akkor hányszor és miből?

2012. júl. 28. 18:27
 4/7 anonim ***** válasza:
soha nem buktam meg eggyiknél mert korsós teljesen felkészit addig nem enged vizsgázni nem kér kenőpénzt és nem paktál le vizsgabiztosokkal 2 motorjogsi meg 1 autót csináltam ! továbbá 1 c jogsit valamilyen tibinél (ő szigetszentmiklósi) ő isd nagyon korrekt volt de ravaszdiról meg a csigavérről nagyon rosszakat hallotam igy azóta mindenkinek ajánlom korsót mert tényleg korrekt!ha kreszt megtanulod és nem vagy teljesen kretén nemm lesz baj:)
2012. júl. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

szia, én januárban kezdtem el ott a kresz tanfolyamot. sztem rendesek. igaz, h amelyik pasi tartotta a kresz tanfolyamot, nem volt szimpi nekem, de ez egyéni dolog. jó árban van a jogsi náluk. bár a terem nagyon kicsike. a falra vetítik ki az kresz tudnivalókat. a pasi olvassa fel őket. könyvet lehet náluk venni. meg kresz gyakorló cd-t. nem érdemes közel ülni a falhoz,ahova kivetítik a cuccot, mert nekem még hátul is fájt a szemem.

az elsősegély tanfolyam 4 órás volt csak. nagyon gyorsan darálta le a csaj. körmölni kellett sokat. a kötelező feladatokat az elsősegélyen, a stabil oldalfektetést, meg az újraélesztést be kellett mkinek mutatni, de az úraélesztéses dolog nem nagyon vált be, mert már nem tudom milyen mélyen kellett a babát nyomni meg ilyenek....segített a nő, h mikor mit csináljak stb. és így meg annyira nem lehetett megjegyezni. a kötéseket gyorsan megmutatta, de olyan gyorsan, hogy kb megjegyezni sem tudtam. ott voltunk egy másik csoporttal abban a kicsi teremben, és ott volt ugye az elsősegély tanfolyma is. sztem a vöröskereszttől hívták a nőt.


ha van kérdésed még, nyugodtan írj privit.

2012. aug. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ:)

Annyi a kérdésem hogy mennyire szigorúak, illetve nagyon buktatósak?

2012. aug. 4. 11:19
 7/7 anonim válasza:
Olcsón meg lehet venni kuponos oldalon a tanfolyamot meg 10 óra vezetést... ez eddig oké.. én az iskolavezetőnél vezettem 50(!) órát, addig nem engedett vizsgázni, majd 2 perc alatt megbuktam, mert belenyúlt a kormányba, hogy túl közül mentem a parkoló autóhoz. Ezt el is fogadtam, de akkor kiakadtam, mikor megtudtam, hogy az előttem vizsgázó 25000 Ft-ot fizetett a vizsgabiztosnak és gyakorlatilag az oktató irányította a vizsga alatt az autót és a srác előtt megbeszélték, hogy engem meg lehet buktatni. Ezek után azonnal otthagytam őket és találtam egy másik autósiskolát, ahol nem kell lefizetni őket, hogy esélyed legyen egyáltalán vizsgázni... ennyit róluk...
2015. márc. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!