Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Az eladott autóm nem íratta...

Az eladott autóm nem íratta át az új tulaj és azóta halmozza a büntetéseket. Szerintetek mi tévő legyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Fél éve eladtam az autómat egy kereskedőnek ő pedig tovább adta. Az okmányirodában le is jelentettem az eladást. Már arról is jött papír, hogy az autót kivonták a forgalomból átíratás elmulasztása miatt. Azóta már kaptam pár parkolási és gyorshajtási büntetést is ami csak azért zavar mert egyfolytában bizonygathatom mindenkinek, hogy már nem én vagyok a tulaj. Nagyon elegem van és szeretném törvényes úton módon a dolgot egyszer és mindenkorra lezárni, hogy ne engem szekírozzanak más hanyagsága miatt. Mi tévő legyek?
2012. aug. 3. 15:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Agent K, szerintem el ne add inkább dobd bontóba vagy akármi mert az a sok sz*rakodás ami utána jön a nyakadba az nem kifizetődő. Én többet nem fogok autót eladni max akkor ha kézen fogva megyünk az okmányirodába a kedves vevővel átíratni a nevére.
2012. aug. 9. 00:38
 12/12 anonim ***** válasza:
A kedves 10-11 válaszolóknak sajnos nagyon igazuk van. A kereskedőkkel nagyon kell vigyázni. Tisztelet a kivételnek!
2012. aug. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!