Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » 10 éve lejárt B típusú jogosít...

Drone007 kérdése:

10 éve lejárt B típusú jogosítvány megújításának mik a feltételei?

Figyelt kérdés

2002 decemberében lejárt a "B" típusú jogosítványom, azóta segédmotoros jogsival robogót vezetek időnként.

Milyen vizsgákat kell tennem, hogy a B-s jogsit megújítsam? Elég egy illeték, vagy kresz és eü, vagy kezdhetem előlről az egészet?



2012. aug. 24. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne :(
2012. aug. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
orvosi alkalmassági, utána okmányiroda. Nincs időkorlátozás, egyedül a kresz vizsga időpontjától két éven belül le kell tenni a forgalmi vizsgát ennyi kikötésről tudok az időhatárra.
2012. aug. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Nemrég kérdezted, akkor is azt a választ kaptad, hogy elég hozzá az orvosi papír és némi készpénz.


Valamit nem értettél, vagy hazugnak tartod a válaszolókat?

2012. aug. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3: biztosan összekeversz valakivel, mert én még nem kérdeztem még hasonlót sem.

#2: köszönöm a választ (zöld ment), magam is hasonlóan gondoltam

2012. aug. 25. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!