Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Külföldi papírokkal érdemes...

Külföldi papírokkal érdemes motort venni?

Figyelt kérdés
Sok helyen látom hogy külföldi papírral árulnak egy-egy motort. Lehet azzal Magyarországon közlekedni anélkül hogy regisztrálnám itthon?
2009. aug. 5. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
nem sok értelme van, így nem használhatod, ha meg a regadót kifizeted ugyanott vagy mintha vennél egy "hazait"
2009. aug. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

na várj, attól függ mire gondolsz

enduro és cross kategória nekem is van és én is külföldi papírokkal ill ott vettem, és jó az úgy


Ha közútra akarod rendesen rendszámosra , akkor nem!

2009. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rendszámosra szeretném, tehát nem lesz jó a dolog.

Köszi szépen a választ!

2009. aug. 6. 10:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Külföldi papírral nem használhatod. De érdemes utánanézni az áraknak, mert van hogy így sokkal jobban jössz ki, mintha magyar papíros motort vennél. Ugyanis.. Pl egy 600as, 60-70 lóerős gépet kb 100ezerből helyezel forgalomba, és friss lesz a műszaki is. Viszont ha magyar papírosat veszel, akkor az is kb 40ezer mire a nevedre kerül. Műszaki meg nálunk még egy 10es. Tehát... Kb 50ezerrel kerül többe egy külföldi lepapírozása. Miközbe árba meg van, hogy 200al olcsóbb :D
2009. aug. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!