Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Belém jöttek hátulról, az...

Belém jöttek hátulról, az illető ittas volt és elhajtott a helyszínről. A rendszámát felírtam, majd helyszínelés volt. A helyzet az hogy a károkozó eltüntette az autót, a rendőrség nem találja, mire számíthatok? Nincs autó nincs cserbenhagyás?

Figyelt kérdés

2012. nov. 8. 19:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jelentette be az esemény előtt vagy után hogy ellopták, és nem tudja bizonyítani hogy nem ő vezetett (ha a kocsi sincs meg nem fogja tudni) akkor nem fogják kimosni, bár ez az egész történet elég fura.
2012. nov. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
nincs benne semmi fura, belém jött, kiszálltunk láttam hogy tök részeg mondtam szálljon vissza hívom a rendőröket. Ekkor ő elhajtott, felírtam a rendszámot, hívtam a rendőröket kijöttek helyszíneltek. Pár nap múlva behívtak a rendőrségre, hogy rendszám alapján azonosították az autót, és fényképen azonosítsam ki vezette, felismertem az illetőt. Azt hittem akkor minden rendben. Aztán másnap megint behívattak és közölték hogy kihallgatták az illetőt aki tagad mindent, és azt állítja, hogy az autó ismeretlen helyen tartózkodik. Ja és közölték hogy rendőr az illető. Röviden ennyi.
2012. nov. 8. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!