Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mennyibe kerül egy autó első...

Mennyibe kerül egy autó első éves fenntartása, ha még nem mentem vele (tehát kivéve csak a benzin és olaj)? Adatok lejjebb.

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, jogsi fél éves, és mondjuk legyen egy 1990-es évjáratú vw golf 1.3. Az a kérdés, hogy MINDENNEL(biztosítás, adók, műszaki, átiratás) mennyibe kerülne az autó, az első évre, ha most vennék egyet, tegyük fel, műszakin átmenne, valamint a következő években mennyibe kerülne(következő 1 éve mondjuk, mert addig biztosan van munkám)?
2012. nov. 22. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
200.000 felett/év
2012. nov. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az átírás:

Forgalmi engedély: 6000 HUF

Törzskönyv: 6000 HUF

Átírási illeték feltételezve, hogy az autó teljesítménye 40 kW: 12000 HUF

Eredetvizsga: 14000 HUF

Gépjárműadó: 5600 HUF/év

Kötelező biztosítás:

nagyon sok mindentől függ, amit most nem adtál meg, de határ a csillagos ég, de nem hiszem, hogy 30 ezer alatt lenne: [link]


a következő években a a biztosítás kicsit csökken, ha nem okozol kárt, a gépjárműadót ugyanúgy kell fizetni.

2012. nov. 23. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
90golf..idösebb mint Te..szerinted van bármilyen értelme egy friss jogsival ruti nélkül az esetleges havas,jeges téli idöszakban mgvenni egy már ne haragudj de fostalicska kocsit megvenni?azért hogy legyen?gondolkodj egy picit..ki vesz 22 éves kocsit?
2012. nov. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egy kicsit OFF szerintem, ezért nem fejtettem ki az előbbi válaszban, a kérdező sem ezt kérdezte. Neked lehet, van pénzed újabb autóra, de egyikünk sem tudja, hogy milyen állapotú az autó. A kettes Golfokhoz amúgy is van alkatrész utángyártottban, olcsón. Nagyon jó választás lehet, szvsz.
2012. nov. 24. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!