Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » KRESZ vizsga KRESZ tanfolyam...

KRESZ vizsga KRESZ tanfolyam nélkül?!

Figyelt kérdés
Meg lehet csinálni a KRESZ vizsgát tanfolyam nélkül? Vagy csak ismerős, csúszó pénz stb a kulcs?:D

2013. jan. 6. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A KRESZ tanfolyam díját feltétlenül be kell fizetni, tanfolyamra nem kötelező járni, csak mivel ott mondják el hol kell jelentkezni, érdemes.
2013. jan. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tanfolyamon bizonyos óraszámban kötelező megjelenni, ha tavaly óta nem változott. Ha nem is jársz be, annak kell lennie az oktatónál lévő papíron, hogy bent vagy. Ezt szúrópróbaszerűen ellenőrzik is.
2013. jan. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ősszel jelentkeztem A kategóriára,de befejezni nem tudtam.Azt mondta az okatató az első "órán",ami a tanpályán volt, hogy ad egy kresz cd-t,megmondja mikor és hol lesz a vizsga,addigra tanuljam meg,majd vizsgázzak le.De szerintem ezzel nincs gond,főleg ha van más kategóriára már jogsid...
2013. jan. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak érdeklődöm egy barátnak és itt főleg pénzben érdekelne, hogy lehet-e csökkenteni az autós iskolák árait:))
2013. jan. 16. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!