Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha anyukám az üzemben tartója...

Ha anyukám az üzemben tartója a kocsinak és Én vagyok a tulajdonosa. Kell valami papír írni?

Figyelt kérdés
A forgalmiban az anyukám neve szerepel mint üzemben tartó, a törzskönyvbe pedig az én nevem fog mint tulajdonos.
2013. febr. 3. 22:16
 1/2 sni ***** válasza:

Milyen papírt szeretnél írni?

Anyukád az üzembentartó, feltételezem az ő nevén van a biztosítás is. Ha a tulajdonos te vagy, elméletileg ez is benne kell hogy legyen a forgalmiban, amennyiben nincs, akkor sincs baj. Gondolom az ellenőrzés miatt kérdezted. ha lekérdezik a nyilvántartóban, ott benne vagy, mint tulajdonos, tehát semmilyen használati papírt nem kell írnotok!

2013. febr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy ezt be tudják jegyezni az okmányirodában, kell egy üzembentartói nyilatkozat, amiben te, mint tulajdonos kijelented, hogy ráruházod az üzembentartói jogot. Más papír nem kell, ha megvan a forgalmi, mindketten közlekedhettek az autóval.
2013. febr. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!