Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Az A1 jogosítványom meg van 4...

Az A1 jogosítványom meg van 4 éve, akkor megúszom a kreszt és a kreszvizsgát ha jelentkezek A korlátlanra?

Figyelt kérdés
Elmúltam 24 éves!

2013. febr. 16. 22:04
 1/3 anonim válasza:
Nem
2013. febr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak az EÜ-t úszod meg...
2013. febr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem érdeklőd ezt meg autósiskolánál! :)


Én 16 évesen tettem A1 et és 18 évesen meg kaptam a nagy A kategóriát!

Kresz vizsgán nem voltam mivel A1 nél megcsináltam!


Tehát 2005 ben nem kelett kresz vizsgát tenni de csak az A1 számított bele és mivel 2 éves volt a nemzetközi kategóriám 18 évesen meg kaptam a C+E kategóriát is! :)

Persze ott mindenből kelett vizsgázni nem volt felmentésem semmiből csak műszakiből kaptam FM et a végzetségem miatt.


Most nem tudom mik a jogszabályok mert a fene sem tudja ezt már nyomonkövetni de így volt akinek volt 2 éves A1 ese az mehetett korlátlan A ra és csak rutin vizsga forgalmi vizsga volt!


Valamint 21 et ha betöltötte valaki élből mehetett a nagy A ra de most a korhatárok is változtak..


Szerintem ati sulit hívj fel az a 100% mert itt senki nem pontos ebbe szerintem! :)


F/26

2013. febr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!