Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Az lenne a kérdés, hogy...

Az lenne a kérdés, hogy valaki használ-e 125ccm-es pitbike-ot közúton. És ha igen akkor milyen papírmunka kellett hozzá?

Figyelt kérdés
Nekem van egy 125-ös pitem a gyári típus táblákat leszedtem róla kell e csinálni másikat vagy nem kell semmi?

2013. márc. 4. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
NEM lehet közúton használni. Nem tudod levizsgáztatni se. 50esnek meg nem fogják elhinni.
2013. márc. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hang és fényjelző berendezései előírásoknak megfelelnek?

Zajszintje megfelelő?

Van hozzá megfelelő hivatalos papír? (régi forgalmi, gyártótól származó papírok)


Ha ezek közül bármi hiányzik (mivel ezt nem közúrta tervezték jó eséllyel semminek nem felel meg) akkor eredet és műszaki vizsga. Aztán pár óra az okmányirodában, meg persze megfelelő jogsi(gondolom több mint 11kw, szóval minimum Ak vagy A2-es jogsi).

Aztán már mehetsz is közúton.

2013. márc. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Opsz az kimaradt ,hogx 50-esként kellene elnézést.
2013. márc. 5. 06:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez esetben papírok nem kellenek. De a többi kell.


Meg persze ha egy rendőr elkap(amire igencsak jó esély van) akkor az biztosítási csalás, közokirat hamisítás és engedély nélküli gépjárművezetés.

2013. márc. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!