Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogyan, illetve milyen költség...

Hogyan, illetve milyen költségekkel helyezhető újra forgalomba a használtautó kereskedésben vásárolt gépkocsi?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mennyire bevett gyakorlat, hogy a használtautó kereskedésekben az autókat ideglenesen kivonják a forgalomból, hogy súlyadót és biztosítást ne kelljen fizetni rájuk, nekem logikusnak tűnik. A kérdés csak az, hogy ha veszek egy ilyen autót (zöldkártya van, műszaki vizsga érvényes) akkor hogyan tudom a nevemre íratni a kereskedés nevéről illetve hogy az újra forgalomba helyezés az átírással automatikusan megtörténik, vagy egyéb intézni (fizetni) való is akad? Nekem azt mondták, hogy az ideiglenes kivonás miatt nem kell aggódni, simán át tudom íratni és már forgalomban is lesz, ez igaz?
2009. szept. 18. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen !én is igy csináltam az átirást!ha ki van vonva ideiglenesen akármikor ha átiratod visszaáll a forgalomba!
2009. szept. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!