Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A neten kikalkuláltam több...

Gyurika666 kérdése:

A neten kikalkuláltam több biztositó biztósitási diját egyet megkötöttem amit használok is most meg kaptam egy levelet hogy fizesek be egy másikat amit meg sem kötöttem! és beakarják hajtani! Kérdésem az mire fel akarnak behajtani pénzt?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 09:07
 1/2 anonim válasza:

Szia.


Lehetséges másra is rá nyomtál előtte hogy megkötöd? Ugyanaz a biztosító küldte ezt vagy egy másik?


Ha nem fizeted be akkor a szerződés amit nem akarsz érdekmúlással megszűnik, emiatt ne aggódj, de ha gondolod Szívesen megnézem őket.


Írj rám ha gondlod privát üzenetben; szucsnor@citromail.hu

2013. ápr. 9. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagy benn hogy nem kötötted meg akkor nem jogos. Viszont a gyanúm hogy vagy csőbe húztak valami módon vagy pedig te nyomtál valamire amire nem kellett volna. Az az első verzió az igaz akkor egy levél amiben ezt leírod s hogy állsz a bírósági procedúra elé s behajtod rajtuk vagyoni s nem vagyoni károdat amit ezzel okoztak (lelki baj keresetkiesés stb.) vagy ha igazuk van de te valóban nem szándékosan csináltad akkor egyezkedni kell velük de a fizetést nem fogod megúszni.
2013. ápr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!