Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Miért nem halad, mit lehet...

Miért nem halad, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


A kérdésem a következő lenne, nekem volt egy balesetem február 13.án, amelyben nem én voltam a hibás, levittük az autót a helyi opel szalonban, mivel ott foglalkoznak ilyennel, hogy biztositó által fizetett autót megjavitanak.

A papirokkal is ment az időhuzás stb. mert rendőrségi ügy is volt belőle, viszont február végére minden papír űgy el lett rendezve, szóval megkaptunk a rendőrségi papírt is hogy nem mi vagyunk a hibások , a károkozó elismerte hogy ő a hibás minden papír minden megvan a biztositó is mondta hogy fizet az opel szalonnak ha kész az autó.

Természetesen az opel szalon amikor levittük az autót azt mondták hogy kb 1,5 hét a javitási idő viszont már ott van 2 honapja az autó és szinte semmit nem csináltak vele , 4 héttel ezelött felhivtuk azt mondta péntekre kész felhivtuk pénteken aztmondta kedden lesz kész mert közvejött valami következő héten felhivtuk kedden aztmondta elvitték a gáz-t nekik ezért nem tudják javitani tovább péntekre kész, pénteken felhivtuk aztmonta megint jövöhét szerdán érdeklödjün, szerdán felhivtuk mondta hogy még mindig nincs kész mert most rendel hozzá alaktrész, nos kérdem én 2 honap alatt miért nem sikerült minden alkatrész megrendelni ? Miért nem haladtak vele?

Ilyenkor mi a teendő hogy ha a szerviz huzza az időt és nem birja megcsinálni az autót mert én fizetem közbe az autónak a részletét plusz nincs autom miattuk már 3 honapja ?



2013. ápr. 18. 15:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Persze, közbe az autókat amiket kapnak folyamatosan javítják , szerintem már kb 10 autó kész lett a miénk mellet amihez még alig nyúltak hozzá...
2013. ápr. 18. 15:51
 2/3 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy! Én befenyíteném őket, hogy ha x napon belül nem lesz kész, akkor viszed az autót papírostól máshova. Ha a fenyítés nem használ tényleg elvinném.
2013. ápr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jártál a szervízben amióta húzzák az időt? e-közben láttad az autódat?

Írásban kaptad ezeket a halogató dátumokat? mert ha nem, akkor nincs mit keresned...papír, az a lényeg, akkor lehet akár kártérítést is követelni.

2013. ápr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!