Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mire lesz meg szuksegem...

Mire lesz meg szuksegem kamionos munkavallashoz a C+E jogsin, GKI-n es a PAV-on kivul?

Figyelt kérdés
Nem tudom hol lehet ezeket a soforkartyakat kivaltani, illetve kell-e meg valami mas? A jogsim es a tanfolyamom mar megvan, most fogok menni a PAVra, de nem tudom ezeken kivul meg miket kellene elinteznem?

#kamion #kamionos allas
2013. máj. 12. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Oktató nem mondta?
2013. máj. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem itt kerdeznem ha megfeleloen tajekoztattak volna! Sajnos az orszag legbunkobb es leggyengebb autosiskolajat fogtam ki, orulok hogy vegre "megszabadultam toluk" mint hogy meg en fussak utanuk a kerdeseimmel
2013. máj. 12. 22:28
 3/4 szántóvető ***** válasza:

más nem kell,a neten találsz infot a PÁV-ról,csak pesten tudod megszerezni és viszonylag soká kapsz időpontot,érdemes lett volna a C-s tanfolyam előtt megcsinálni.a sofőrkártya egyszerűbb:

[link]

2013. máj. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 I love csillagánizs válasza:
A digitális sofőrkártyát már szinte mindenhol kérik, akár belföldi,akár külföldi fuvarozáshoz. GKI után megfogod kapni. Nekem nem kellett egyebet tennem,mint megigényelni ott, ahol letettem a jogsikat. Mondjuk közel fél évet vártam rá, mire kiküldték. Talán gyorsabb ha személyesen felmész Pestre érte.
2013. máj. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!