Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Új jogosítványt hány napon...

Új jogosítványt hány napon belül küldik ki?

Figyelt kérdés

Holnaptól megyek Kresz tanfolyamra (B kategória)

Voltam bent az autós iskolában, be vittem minden íratómat. Motorra már meg van a jogosítványom csak azt mondták bent,hogy újat kell csináltatnom mert már régi.Hány napon belül küldik ki az új jogosítványt? Mert csak akkor mehetek levizsgázni kresz-ből autóra,hogy ha meg van az új motoros jogosítványom is. Hány napon belül küldik ki az új jogosítványt? Utolsó elméleti tanfolyamom június 5-ikén van,utána meg akkor mennék egyből vizsgázni.



2013. máj. 13. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem a jogsid a régi, hanem az orvosid járt le! Csináltasd meg a családorvossal és vidd be az igazolást! A jogsit meg (Ha most nincs szükséged rá) ráérsz megcsináltatni ha meg lesz a B is, mert akkor úgyis megint cserélni kell az egészet!
2013. máj. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az orvosim meg van. A jogosítvány még ez a rózsaszínű 2 oldalas kis könyvféle.Ezért kell új,ezt mondta a nő az ati-ban.
2013. máj. 13. 20:51
 3/7 anonim ***** válasza:

MI köze lenne a meglévő A-s jogsidnak a most készülő B-hez?


Jó régen újítottad a cuccot, hiszen már vagy 14 éve plasztik jogsi van!

:D

2013. máj. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, igen: 30 munkanap alatt kell kiküldeniük a jogsit.
2013. máj. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Passzolom mi köze van hozzá a motoros jogsinak ahhoz,hogy le vizsgázhasson kresz-ből autóra.De ha egyszer ezt mondták?(am ezeket apám nevében kérdeztem) :)
2013. máj. 13. 22:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem minden vizsgámon elkérték az előző jogsimat, meg mondták is hogy vigyem magammal minden vizsgára. Szerintem neked is emiatt kell.
2013. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már sikerült megoldani.:)
2013. máj. 17. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!