Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha van már B jogsim, és ma...

Ha van már B jogsim, és ma levizsgáztam A1-böl vezethetek-e a tanintézet által kiadott igazolással, vagy meg kell várni az új jogsit?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor vezethetsz, ha a kezedben a jogsi.
2013. máj. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
NEM. de azzal a papírral amit az okmányirodában adtak,(adnak) a jogsicseréhez már igen.De ezt elmondják az okmányirodában. Csak első jogosítványnál nem lehet azzal a papírral vezetni de neked nem első lesz hanem csere.
2013. máj. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, elfelejtettem a kérdésem arra vonatkozott a motort vezethetem -e , a kocsit azt tudom hogy igen.
2013. máj. 22. 14:50
 4/6 anonim ***** válasza:
igen a motort is, benne lesz a papírban milyen kategóriákra szól a jogsid.
2013. máj. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jobb helyen elmondják az okmányirodában is. Ilyen esetben motort nem vezethetsz addig amíg meg nem kapod a jogsit. Kapsz egy igazolólapot az okmányirodában, amivel azt hiszem autót vezethetsz. De az új kategóriát biztosan nem.

De tőlem megkérdezték hogy akarok-e ideiglenes jogsit vagy majd bemegyek érte az okmányirodába és ott lecserélik. Meg mondták hogy motort egyik lehetőséggel sem szabad vezetni. Csak akkor ha megjött az új benne az új kategóriával.

2013. máj. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2013. máj. 23. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!