Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Vissza lehet élni egy (vevői...

Vissza lehet élni egy (vevői oldalról) aláírt adásvételi szerződéssel?

Figyelt kérdés

Kb. 2 héttel ezelőtt megbeszéltem az autó eladójával, hogy megveszem a gépjárművet. Kitöltöttem az adásvételin a saját adataimat, aláírtam a szerződést (az autó adatait, a tulaj adatait és a vételárra vonatkozó részt is üresen hagyva), melyet átadtam, hogy az eladó felesége (mint tulajdonos) kitöltse és aláírja.

Most közölték velem, hogy mégse adják el az autót. Elvileg visszakapom a kitöltött szerződést. Ha mégsem adnák vissza, valahogy vissza tudnak élni vele?



2013. máj. 25. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet. pl. papíron eladom neked a kocsit majd elbontom teged meg csesztetnek hogy írasd át.
2013. máj. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hülyék már nem csak a túloldalon vannak? Bakker, mennyi esze van némelyik sötétnek! Még jó hogy nem pénzt kölcsönöztél tőle...
2013. máj. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: köszönöm az infót!

Második: nem kioktatást, hanem információt kértem...

2013. máj. 25. 12:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Visszaélhet vele. Lejelenti, hogy eladta, majd neked büntivel kényszerátiratást fognak csinálni az okmányirodában. Innentől te fizeted a parkolási, gyorshajtási büntiket.
2013. máj. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Visszakaptam a szerződést, úgyhogy nincs gond, viszont tanulságos volt (számomra) az eset...
2013. máj. 30. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!