Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Robogon jogsi nelkul nagyon gaz?

Robogon jogsi nelkul nagyon gaz?

Figyelt kérdés
B jogsit csinalok, de meg kb. 1 honap mire meglenne a jogsim... Mennyire rizikos ha addig jogsi nelkul vezetek ( meloba jarni reggel 6 majd haza 14.00 kor) robogoval ? Biztositast kotok ra papir megvan sisak meg minden...arra gondolok hogy ha megallitanak akkor mit tudnak csinalni? Nem is kaphatnam meg a jogsit majd v penz birsag, az mennyi lehet kb.?....( bekescsaban valo kozlekedes )

2013. jún. 5. 23:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk eltiltanak a vezetéstől 1 évre, és akkor nem is nagyon fogod megkapni a jogsit :D
2013. jún. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bírság helyszínen 30 ezer, ha feljelentést tesz a rendőr akkor 50. Plusz eltiltás 1 de talán már 2 évre a jogsitól, így úszik az eddig belefektetett időd és pénzed. Ráadásul tolhatod a robogót haza.
2013. jún. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2 év eltiltás (nem folytathatod a jogsit és le fog járni a kresz vizsgád), pénzbírság. Én így tudom.
2013. jún. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt gondold át akarsz e 1 hónap múlva vezetni vagy még 2 évig gyalog, biciklivel vagy busszal akarsz járni, ha eltiltanak a vezetéstől!
2013. jún. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha eddig megoldottad jogsi nélkül, ne azon az egy hónapon múljon már...
2013. jún. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Viszont jogsi nélkül sokkal izgalmasabb motorozni :D nagyobb élmény én is tapasztaltam attól függ hogy hol? nagy városba vagy kis faluba. faluba nem érdekelne semmi :D
2013. jún. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2 év eltiltás
2013. jún. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

Kedves Kérdező!


Nemrégiben kaptak el motorost nem megfelelő kategóriás jogsival. Annyi történt, hogy rálökték motorostul egy kocsira. Aki a balesetet okozta, azt se dicsérték meg, megkapta a maga ejnyebejnyéjét, úgy tudom. De a sztoriban előforduló motoros is: egy év felfüggesztett börtönbünti lett belőle. Meg eltiltás, miegyebek. megéri kockáztatni?


Tudod, a jogosultság fontos dolog.


Üdv R.

2013. jún. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Valószínűsége nagyon kicsi hogy pont megálítanak.. de ha pont beleszaladsz egy ellenőrzésbe nagyon meghurcolnak és arról ne is álmodj hogy a következő 1-2 évbe vezetni fogsz.. inkább türelemmel legyél.
2013. jún. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm az infókat. Eddig gyalog és keróval jártam mindenhova, csak most fogok menni motort, épp azért mert lakhelyemtől nagyon messze van a meló, és azért lenne rá szükségem.Egyébként annak érdekében, hogy hamarabb a kezembe kerüljön a jogsi tudok valamit csinálni? arra gondolok hogy felmenni érte ahol megcsinálják és nem megvárni amíg küldök stb...

Köszi!

2013. jún. 6. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!