Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Az okmányirodánál a hétvége...

Az okmányirodánál a hétvége is munkanapnak számít? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

2013.06.06-án igényeltem a jogosítványom, és még nem jött meg. Az lenne a kérdésem, hogy a központi hivatalban, ahol úgymond "gyártják" a jogsikat, ott hétvégén is dolgoznak vagy csak péntekig? Tehát ott dolgoznak szombat, vasárnap is?

Remélem érthető volt a kérdésem, köszönöm előre is a válaszokat.



2013. jún. 13. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Hétfőtől péntekig van a munkanap, kivéve, ha ünnepnap van. Heti 5 nappal számolhatsz.
2013. jún. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"a központi hivatalban, ahol úgymond "gyártják" a jogsikat, ott hétvégén is dolgoznak vagy csak péntekig?"


Nem gyártanak ott semmit! A plasztik lapokat az ÁNY biztonsági nyomda gyártja!


A Visegrádi utcai okmányiroda pedig nyitva van szombaton és vasárnap is 8-14 óráig. Persze ezt te is megtaláltad volna ha nem vagy rest!


A vezetői engedélyek elkészítését normál esetben 30 munkanapos (6 hét) határidővel vállalják! Nekem megvolt egy hét alatt legutóbb.

2013. jún. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

bocs, hogy bele szólok, de én úgy tudom hogy nem 30 munkanap, hanem 30 naptári nap, ami körülbelül 22 munkanap.

Én úgy tudom hogy ennyi.

2013. jún. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
én múlthét szerdán igényeltem meg a jogsit, és nekem sem jött még meg, nemtudom hogy mi a ló*aszt lehet ülne rajta ennyit..
2013. jún. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sinead ***** válasza:
és akkor most mindenki leírja, hogy mikor igényelt és a k..va anyjukat. Én május 30-án igényeltem, és még nem jött. A tyúk 1 hónapot mondott, nem 1 hónapnyi munkanapot.
2013. jún. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
és még most sem jött meg :) 7. munkanap, neten azt írja, kiállítási folyamatban van :)
2013. jún. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hú, de idegesítő! Én 7-én adtam le a gyáliba. Azóta semmi hír. 1 hónap mire megjön azt mondta a nő legkorábban olyan július 3-a körül érdeklődjek. (mivel ma voltam bent)

Amúgy megkérdezném az egyik hozzászólót hogy hol készül el 1 hét alatt a jogsi? Tehát hétfőn bemegyek péntekre már kész is?

2013. jún. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem direkt basznak ki velünk, nekem 19 nap telt el, és azóta se küldték le, egy ismerősőmnek 2 és fél hét alatt jött le, és én 5.én adtam le ő pedig 7. :) és nekem még mindig nemjött meg :)
2013. jún. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!