Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hol tudok kismotorra legolcsób...

Hol tudok kismotorra legolcsóbban biztosítást kötni?

Figyelt kérdés
Apám nevén van a motor, generalinál megérdeklődtem, az én nevemre a biztosítás évi 13500 lenne, 21éves vagyok, apáéra 8500, de ez is nagyon sok szerintem, a motor 92es évjárat, volt rajta 96ig volt rajta biztosítás, olyat is hallottam, hogy évekre visszamenőleg fizettetnének még valamiket, amikor a motor csak ott állt a garázsba, ez számomra elég szemétségnek tűnik a biztosító részéről.. simsonra olvastam, h 3-4ezer ftból megvan évente, ez egy 50köbcentis robogóblokkos moped, 2kw teljesítménnyel. hol tudok legolcsóbban biztosítást kötni rá, ahol nem kell visszamenőleg fizetni érte?

2013. jún. 16. 01:52
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

"Apám nevén van a motor"


Akkor biza apád tud csak biztosítást kötni rá!


"generalinál megérdeklődtem"


Miért pont ott, ha már létezik internet, és webes kalkulátorok?


"olyat is hallottam, hogy évekre visszamenőleg fizettetnének még valamiket, amikor a motor csak ott állt a garázsba, ez számomra elég szemétségnek tűnik a biztosító részéről"


Nem a biztosító szemétkedik, hanem kormányrendelet írja elő a fedezetlenségi díj megfizetését (ez a neve a valamiknek), de segédmotoros kerékpárokra (igen az 50cm3-s robogó is az!) nincs fedezetlenségi díj!

2013. jún. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Segédmotorra a legolcsóbb jelenleg a CIG Pannónia, baleseti adóval együtt 2800Ft.
2013. jún. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
netrisk.hu-n nézd mag, melyik lenne a legolcsóbb!
2013. jún. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én a K&H-nál vagyok és nekem az éves a baleseti adóval együtt 5100 ft, de az a 13500 és az a 8500 ft horror lenne biztosításra egy 50-es motorra
2013. jún. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!